התחדשות עירונית

אודותינו

MORE THAN 35 YEARS OF EXCELLENCE

שמואל ברוך יזמות ובניה בע"מ היא חברת יזמות ובניה משפחתית בבעלות פרטית.

החברה נוסדה בשנת 1986 ע"י אב המשפחה, שמואל ברוך, וכיום החברה מנוהלת ע"י בני דור ההמשך דב ואריק ברוך,
בעלי ידע מקצועי וניסיון עתיר שנים, תאורטי ומעשי, בתחום הבניה אשר ממשיכים יחד בהרמוניה להצעיד את החברה להצלחותיה. 
חברת שמואל ברוך מתמחה ביזמות, תכנון ובביצוע פרויקטים מגוונים החל מהקמת שכונות ומתחמי מגורים, מגדלי יוקרה, בנייני בוטיק,
צמודי קרקע ועד למבנים מסחריים, הרחבות יישובים ובינוי ציבורי בסטנדרטים הגבוהים ביותר
תוך הקפדה על איכות, שירות ואמינות ללא פשרות.

הניסיון בונה את ההבדל!

Since 1986

יזמות, תכנון וביצוע

חברת שמואל ברוך הינה חברת יזמות וביצוע משפחתית למעלה מ- 35 שנה העוסקת בייזום, ניהול וביצוע פרויקטים. מיום היווסדה זכתה החברה למוניטין רב בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים משלב התכנון ועד גמר הביצוע. מנהלי החברה וראשיה דואגים לפעול באופן הדוק מול יועצי הפרויקט, מלווים את תכנון הדירות, הבניין והשטחים הציבוריים משולחן האדריכל, דרך מנהלי האתר ועד סיומו המוצלח של הפרויקט. החברה מתמחה ביישום שיטות בניה מתקדמות ומקפידה לשמור על עליונות טכנולוגית בכל תחומי הבניה והביצוע לטובת דייריה.

סטנדרט מושלם עם ליווי אישי ומעטפת 360

סטנדרט הגימור של חברת שמואל ברוך יזמות ובניה זכה מאז ומתמיד לשבחים מצד לקוחות ודיירים ולא בכדי. החברה מקפידה לשלב בכל פרויקט את מיטב החברות המובילות בישראל ברמת חומרי הגמר, המטבחים והסניטציה, מתוך מטרה להציב סטנדרט חסר פשרות ורמת מוצרים איכותית ביותר, המעניקים ללקוח חווית רכישה והופכת כל דירה לדירת חלומות מפוארת.

צוות שירות הדיירים של החברה אמון על הקשר הישיר בינה ובין הלקוח. אנו עושים לילות כימים על מנת להמשיך ולהעמיד לרשותכם את רמת השירות הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על יחס חם, ליווי אישי ומתן מענה ופתרון לכל בקשה, לאורך כל הדרך. טיפול רציף מהרכישה ועד סיום שנות הבדק – זה המוטו המנחה אותנו ורק כך אנו יכולים להבטיח לכם מעטפת שירותית מלאה מא' ועד ת'.

חתומים על איכות ומקצועיות

בזכות ההון האנושי.

שמואל ברוך
מייסד החברה

מייסד החברה, עלה לישראל מרומניה בשנת 1963 לאחר שצבר ניסיון רב בענף הבניה. לאחר עלייתו ארצה המשיך לעסוק בתחומי הבניה, תחילה בתפקידי ניהול בכירים בחברת "סולל בונה" ולאחר מכן כמייסד ובעלי חברת שמואל ברוך יזמות ובניה בע"מ.

דב ברוך
דירקטור

פועל בתחום הנדל"ן משנת 1975, החל את דרכו בניהול פרויקטים גדולים ורבי משמעות בחברת סולל בונה, ולאחר שצבר ניסיון חבר לאביו שמואל והצטרף לחברה שהקים.

אריק ברוך, אינג'
מהנדס החברה ודירקטור

מהנדס אזרחי בתחומי ניהול פרויקטים וביצוע בעל רזומה עשיר וניסיון בניהול ופיקוח פרויקטים רבים למגורים. עוסק בתחום משנת 1992.

דבורה ברוך, עו"ד
מנכ"לית החברה

החלה את עבודתה בחברה בשנת 2015, בתחומי
השיווק וניהול המכירות. כיום אחראית על מכלול
הפעילות בחברה בתחומי היזמות, הניהול והביצוע.

רון ברוך
סמנכ"ל פיתוח עסקי ויזמות

מהנדס, החל את דרכו בחברה בשנת 2015, תחת
תחום אחריותו ניהול נושא הביצוע והפיתוח
העסקי של החברה.

אבני היסוד של החברה

אחריות, אמינות ושקיפות.

3 הערכים עליהם מושתתים יסודות החברה מיום הקמתה. כל אחד מהם מהווה בסיס יצוק לפעילותה בהווה ובעתיד, לא בכדי, נהנית החברה מקהל שגרירים נאמן ו"לקוחות חוזרים" המהווים אחוז נכבד מלקוחותיה בפרויקטים לאורך שנות פעילותה.

הצטרפו אלינו לשלושה דורות של איכות ומקצועיות עם יחס אישי וליווי לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד קבלת המפתח ונשמח להעמיד לרשותכם את מגוון השירותים הרחב שלנו ולהיות שותפים אמיתיים שלכם, כל הדרך עד לדירה חדשה!

משפחת ברוך

דילוג לתוכן