ברוכים הבאים לפרויקט רחביה באלעד

מס' מתחם 71983, מס' הגרלה 2272 במסגרת תוכנית "מחיר מטרה"

אודות ש. ברוך.

יוצרים חוויות מגורים

חברה משפחתית אשר הוקמה בשנת 1986 ומאז עוסקת ביזמות ובביצוע בסיווג ג' 5 פרוייקטים מגוונים כגון: שכונות מגורים, מבנים מסחריים, הרחבות ישובים ומבני ציבור. החברה הוקמה ע"י אבי המשפחה, מר שמואל ברוך, ומנוהלת כיום ע"י שני בניו. למשפחה ניסיון רב שנים, תיאורטי ומעשי, בתחום הבניה על שלל רבדיה – מגורים, מבני ציבור, תעשיה ומסחר. החברה מתמחה ביישום שיטות בניה מתקדמות, ומקפידה להעניק לקהל לקוחותיה מוצר איכותי, אמין הכולל סטנדרט גימור מהטובים והאיכותיים בארץ.

הקודם
הבא

אודות הפרויקט

בפרויקט רחביה מתוכננים 5 בניינים בני 7-8 קומות. בסה"כ 162 יחידות דיור, 130 יחידות דיור בתוכנית "מחיר מטרה" ו- 32 יח' דיור בשוק החופשי. יחידות הדיור במסגרת התוכנית "מחיר מטרה" כוללות מגוון סוגי דירות 3-6 חדרים בעיצוב ייחודי, תכנון פרקטי, מרפסת ענקית ומפרט טכני עשיר.

כחלק מהפרויקט תוקם גם שדרת קניות וחנויות בוטיק שתהווה הלב הפועם של השכונה החדשה, ויאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של בתי עסק וחנויות ביציאה מהבניין.

אודות הסביבה
מרחבים חדשים של יוקרה בלב המדינה והכי קרוב למרכז

כחלק מפיתוחה וקידומה של העיר אלעד, נבנית בימים אלו שכונת מגורים חדשה, המאפשרת קליטת תושבים חדשים ושדרוג איכות החיים לאלו המתגוררים בה. במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה, מול פארק רחב ידיים, יוקם פרויקט רחביה הפותח בפניכם דלת לעולם חדש של מגורי יוקרה ואיכות, בסביבה פסטורלית טובלת בירוק, נגישה וקרובה לכל מה שטוב.

העיר אלעד הנחשבת לאחת מערי הלווין המבוקשות בקרב האוכלוסיה החרדית הצעירה, מזמינה אתכם ליהנות מצביון יהודי תורני, במרחק נגיעה ממרכז המדינה, על אם הדרך בין הצפון לדרום, 5 דק' מכביש חוצה ישראל וכביש 444 המחבר את המרכז עם יישובי גב ההר והשומרון.

העיר זוכה זו השנה העשירית ברציפות בתואר "חמישה כוכבי יופי" וזכתה במגן הצטיינות מטעם המועצה לישראל יפה. אוכלוסיית העיר מונה כ-50,000 תושבים, כ-60% מהם מתחת לגיל 18! בעיר אלעד קיימים 24 בתי ספר יסודיים, 3 בתי ספר על יסודיים לבנות, בית ספר לחינוך מיוחד ולמעלה מ- 235 גני ילדים לכל הגילאים.

פארק הייטק אפק ואיירפורט סיטי

מרכזי
חינוך

נגישות
ומרכזיות

תחנת רכבת ראש העין

שדרת
קניות

מרחבים חדשים

הדמיות הפרויקט
הקודם
הבא
שלבי תהליך רכישת דירה
במסגרת תוכנית מחיר מטרה

שלב 1
הנפקת "אישור זכאות"

יש להנפיק "אישור זכאות" (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון) באחת מהחברות למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור, ניתן לתאם פגישה או להגיש בקשה מקוונת לאישור זכאות דרך האתר – להגשת בקשה מקוונת באתר לחצו>

למען הסר ספק, ניתן גם להשתמש ב"אישור זכאות" של מחיר למשתכן במתכונת הישנה שהינה בתוקף ביום ההרשמה להגרלה. מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה כגון: משכנתא וכדומה, אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישת הדירה.

שלב 2
תקופת ההרשמה

משרד הבינוי והשיכון יפרסם מידע על פתיחת ההרשמה דרך אתר האינטרנט בקטגוריה אתר ההרשמה להגרלות "דירה בהנחה" למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור במידה ויש ברשותכם "אישור זכאות" מתאים ובתוקף תוכלו לבצע רישום דרך אתר משרד הבינוי והשיכון – לאתר לחצו>

מומלץ לבחון יכולות כלכליות למימון לרכישה הדירה כגון: משכנתא וכדומה, טרם הגשת מועמדות להרשמה להגרלה, אין טעם להגיש בקשה להרשמה אם אין יכולת כלכלית לרכישה.

שלב 3
ההגרלה ורשימת הזוכים

בתום "תקופת ההרשמה" תתבצע לאחר מס' ימים הגרלה בין כל הנרשמים לפרויקט ע"י משרד הבינוי והשיכון. ההגרלה הינה על מיקומם של הזוכים בסדר בחירת הדירות בפרויקט, הזוכה בעל מס' הסידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון את הדירה בה הוא מעוניין וכך הלאה על פי הסדר. הודעה על שמות הזוכים ועל המיקום הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה תשלח בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. בנוסף, הודעה תישלח גם לנרשמים אשר לא עלו בהגרלה. אין צורך בשלב זה לפנות לחברה, החברה תיצור עמכם קשר ותזמן אתכם באופן יזום עפ"י סדר ההגרלה לכנס הסברה, להדרכות ובחירת הדירה בפרויקט.

שלב 4
הצגת הפרויקט

חברתנו לאחר ההגרלה ופרסום רשימת הזוכים, תזמן את כל הזוכים להדרכות אישיות/קבוצתיות עם נציגי החברה בהן יינתן מתן הסברה וכל המידע הנחוץ לצורך המשך התהליך ובחירת הדירה עם מענה על שאלות בנושאים שונים. בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מס' מגרש, בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות על פי מיקומכם בהגרלה, לדוגמא: מקום 10 יכין 11 אפשרויות, מקום 20 יכין 21 אפשרויות וכך הלאה. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

שלב 5
בחירת הדירה

החברה תפנה לכל זוכה טלפונית ובאמצעות דוא"ל על מנת לזמנו לפגישה אישית לצורך בחירת הדירה המיועדת ובהתאם למיקומו בסדר ההגרלה. 

הזוכים יפגשו עם נציגי החברה ועליהם להגיע עם תעודות זהות מקוריות בלבד (לא יתקבל מסמך מזהה אחר), אישור זכאות בתוקף,  אישור הודעה על זכייה, צ'ק על סך 2,000 שקלים.

במידה והזכייה הינה זוגית, על שני בני הזוג להגיע לבחירת הדירה. במקרה שאחד מבני הזוג הזוכים, אינו יכול להגיע במועד בחירת הדירה על בת או בן הזוג השני להגיע עם ייפוי כוח חתום ומאומת ע"י עורך דין וצילום תעודת זהות של בן או בת הזוג שאינם. במקרה שהזוכה או שני בני הזוג אינם יכולים להגיע, ניתן לייפות באמצעות ייפוי כוח נוטריוני חתום בידי עורך דין.

סדר בחירת הדירות ייעשה בהתאם למספר הסידורי שעלה בהגרלה, על פי סדר עולה (הזוכה בעל המספר הסידורי הנמוך ביותר בוחר ראשון, וכן הלאה). על הזוכה לבחור את הדירה במועד בחירת הדירות. לכל זוכה יוקצו עד 45 דקות של פגישה אישית עם נציג נדל"ן לצורך קבלת ההחלטה, בחירת הדירה וחתימה על הסכם רכישה, ואם לא עשה כן – איבד את זכותו לבחור דירה. במעמד בחירת הדירה יהיו נציגי חברת הבקרה של משרד השיכון.

לאחר בחירת הדירה, יופנה כל זוכה על ידי היזם לחתימה על הסכם המכר בתוך 30 ימים, והזוכה לא יהיה רשאי לשנות את בחירתו.

שלב 6
חתימת חוזה

בטווח 30 ימים מבחירת הדירה, יזומן כל זוכה על ידי היזם לחתימה על הסכם המכר מול משרד העו"ד המייצג את היזם. על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.

לא ייחתמו חוזים ללא הצגת תעודות זהות מקוריות ותשלום שכר טרחת עו"ד.

מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון. לנוחיותכם באתר זה ריכזנו את המסמכים הנדרשים.

  • לתוכנית קומה בניין 1 – לחצו
  • לתוכנית קומה בניין 2 – לחצו
  • לתוכנית קומה בניין 3 – לחצו
  • לתוכנית קומה בניין 4 – לחצו
  • לתוכנית קומה בניין 5 – לחצו

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה אנא מלא/ו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

*בהשארת פרטי ההתקשרות, אני יודע/ת כי פרטי מועברים לחברה המפרסמת וכי יתכן שאקבל דברי פרסום, אלא אם אבקש אחרת בשיחה עם נציג החברה.

דילוג לתוכן