פרויקטים בשיווק וביצוע

פרויקט רחביה
אלעד

ברוכים הבאים לפרויקט היוקרה של אלעד, מבית היוצר של חברת ש. ברוך, הבונה זה למעלה מ-35 שנה ברחבי המדינה. בפרויקט רחביה מתוכננים 162 יחידות דיור הכוללות מגוון סוגי דירות 5-7 חדרים בעיצוב ייחודי, תכנון פרקטי, מרפסת ענקית ומפרט טכני עשיר.

כחלק מהפרויקט תוקם גם שדרת קניות וחנויות בוטיק שתהווה הלב הפועם של השכונה החדשה, ויאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של בתי עסק וחנויות ביציאה מהבניין.

הקודם
הבא
רחביה
מרחבים חדשים של יוקרה

כחלק מפיתוחה וקידומה של העיר אלעד, נבנית בימים אלו שכונת מגורים חדשה, המאפשרת קליטת תושבים חדשים ושדרוג איכות החיים לאלו המתגוררים בה. במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה, מול פארק רחב ידיים, יוקם פרויקט רחביה הפותח בפניכם דלת לעולם חדש של מגורי יוקרה ואיכות, בסביבה פסטורלית טובלת בירוק, נגישה וקרובה לכל מה שטוב.

לגור בעיר של תורה
בלב המדינה והכי קרוב למרכז

העיר אלעד הנחשבת לאחת מערי הלווין המבוקשות בקרב האוכלוסיה החרדית הצעירה, מזמינה אתכם ליהנות מצביון יהודי תורני, במרחק נגיעה ממרכז המדינה, על אם הדרך בין הצפון לדרום, 5 דק' מכביש חוצה ישראל וכביש 444 המחבר את המרכז עם יישובי גב ההר והשומרון.

העיר זוכה זו השנה העשירית ברציפות בתואר "חמישה כוכבי יופי" וזכתה במגן הצטיינות מטעם המועצה לישראל יפה. אוכלוסיית העיר מונה כ-50,000 תושבים, כ-60% מהם מתחת לגיל 18! בעיר אלעד קיימים 24 בתי ספר יסודיים, 3 בתי ספר על יסודיים לבנות, בית ספר לחינוך מיוחד ולמעלה מ 235- גני ילדים לכל הגילאים.

הקודם
הבא

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה אנא מלא/ו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

*בהשארת פרטי ההתקשרות, אני יודע/ת כי פרטי מועברים לחברה המפרסמת וכי יתכן שאקבל דברי פרסום, אלא אם אבקש אחרת בשיחה עם נציג החברה.

דילוג לתוכן