אודותינו

MORE THAN 35 YEARS OF EXCELLENCE

שמואל ברוך יזמות ובנייה בע"מ היא חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1986.

לאורך השנים צברו המנהלים וצוות החברה ידע מקצועי וניסיון רב, והם בעלי מומחיות בפרויקטים מגוונים:
תחום המגורים, התחדשות עירונית, בנייה לעסקים, למסחר, תעשייה וקהילות. את הפרויקטים מתכננת ומבצעת החברה בעצמה כדי להבטיח את איכות הבנייה וללוות את הדיירים והלקוחות באופן ישיר ואישי.

החברה מתמחה בהקמת שכונות ומתחמי מגורים – כולל הרחבות ליישובים, בבניית בתים צמודי קרקע, מגדלי יוקרה, מתחמי בוטיק, מגדלים לעסקים, מפעלים ומבנים ציבוריים.    

שמואל ברוך – אב המשפחה, הקים את החברה לפני יותר מ־35 שנה והשקיע רבות בבנייה ובפיתוח פרויקטים בכלל ובאזור הפריפריה הצפונית בפרט, שבה חי והקים את ביתו. דב ואריק ברוך, בני הדור השני, שמובילים כיום את החברה – ממשיכים את הדרך המקצועית והערכית שגדלו עליה, ומקפידים להתעדכן ולהטמיע בחברה שיטות וטכנולוגיות בנייה חדשות. בחברה השתלבו גם בני הדור השלישי ואנשי מקצוע מעולים נוספים – כולם פועלים מתוך אחריות מלאה ללקוחות, ודואגים לשמור על רף גבוה של בנייה ושירות.

הניסיון בונה את ההבדל!

Since 1986

יזמות & תכנון וביצוע

חברת שמואל ברוך היא חברת יזמות וביצוע משפחתית עם ניסיון של יותר מ־ 35 שנה. החברה עוסקת בייזום, ניהול וביצוע פרויקטים, ומיום הקמתה זכתה החברה למוניטין בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים משלב התכנון ועד גמר הביצוע. מנהלי החברה ואנשיה דואגים לפעול באופן הדוק מול יועצי הפרויקט, מלווים את תכנון הדירות, הבניין והשטחים הציבוריים משולחן האדריכל, דרך מנהלי האתר ועד סיומו המוצלח של הפרויקט. החברה מתמחה ביישום שיטות בנייה מתקדמות בכל תחומי הבנייה, ומקפידה לעמוד בחזית הטכנולוגיה של התחום לטובת הלקוחות והדיירים.

חווית מגורים מושלמת
ליווי אישי ומעטפת 360

חוויית המגורים שלכם, חשובה לנו. האסתטיקה והנוחות של חללי הבית נקבעים בשלב הסופי של תהליך הבנייה – עבודות הגימור. לכן בשמואל ברוך יזמות ובנייה, אנחנו מקפידים לבצע את עבודת הגמר על פי התוכנית האדריכלית, לדייק בפרטים ולשלב בכל פרויקט את החברות המובילות בשוק בתחום חומרי הגלם, המטבחים והסניטציה. 

צוות שירות הדיירים של החברה שומר על קשר רציף וחם עם הלקוחות מהרכישה ועד סיום שנות הבדק של הבית. הצוות הוא הכתובת שלכם לכל שאלה ובעיה, ודואג לתת לכם מעטפת שירותים מלאה לאורך הדרך.

הכול נשאר במשפחה

שמואל ברוך
מייסד החברה

עלה לישראל מרומניה בשנת 1963 כאיש מקצוע מנוסה בענף הבנייה. אחרי עלייתו לארץ המשיך שמואל לעסוק בתחומי הבניה, תחילה בתפקידי ניהול בכירים בחברת סולל בונה. לאחר מכן כיהן כמייסד וכבעלים של חברת שמואל ברוך יזמות ובנייה בע"מ.

דב ברוך
דירקטור

פועל בתחום הנדל"ן משנת 1975. החל את דרכו בניהול פרויקטים גדולים ורבי משמעות בחברת סולל בונה, ולאחר שצבר ניסיון וידע הצטרף לחברה המשפחתית.

אריק ברוך, אינג'
מהנדס החברה ודירקטור

מהנדס אזרחי בתחומי ניהול פרויקטים וביצוע, בעל ניסיון עשיר בניהול ופיקוח פרויקטים למגורים. עוסק בתחום משנת 1992.

דבורה ברוך, עו"ד
מנכ"לית החברה

החלה את עבודתה בחברה בשנת 2015, בתחומי השיווק וניהול המכירות. כיום היא אחראית על מכלול הפעילות בחברה בתחומי היזמות, הניהול והביצוע.

רון ברוך
סמנכ"ל פיתוח עסקי ויזמות

מהנדס. דור שלישי בחברה משנת 2015. אחראי על תחום פיתוח הפרויקטים והוצאתם לפועל.

אבני היסוד של החברה
שירותיות | אחריות | אמינות ושקיפות

חברת שמואל ברוך יזמות ובנייה היא משפחה. כמו במשפחות אחרות, לכל אחד בחברה יש את התפקיד שלו ו'יחד' אנחנו גדולים יותר מסך חלקינו. שלושת הערכים המנחים אותנו כחברה משפחתית:

שירותיות – חשוב לנו לשמוע ולהבין מה הם הצרכים, החלומות והשאיפות שלכם, ולתת מענה חם ומקצועי בכל אחד משלבי הבנייה, כולל בתקופת הבדק.

אחריות – אנחנו פועלים מתוך רגש אחריות ללקוחותינו. יש לנו אחריות ניהולית ומקצועית לקידום הפרויקט משלב התכנון ועד אחרי שלב קבלת המפתח, ולאיכות התוצאה.

אמינות  ושקיפות – אנחנו מבטיחים ומקיימים: עמידה בלוחות הזמנים של הפרויקט, מילוי היעדים שעליהם התחייבנו בפניכם ושמירה על תקשורת פתוחה וגלויה במהלך כל השלבים.  

דילוג לתוכן